Asus Fonepad 7 (ME372CG) AnTuTu Benchmark

Přidáno: 03.11.2013 v 15.46

Na konci října 2013 se nový Asus Fonepad 7 začal prodávat i na území České republiky. Uvnitř má ale narozdíl od většiny dnes vyráběných a prodávaných telefonů i tabletů dvoujádrový Intel Atom Z2560. Jaký bude jeho výkon nám prozradí AnTuTu Benchmark.

Benchmark

Vysoké hodnoty benchmarkových testů nemusejí vůbec znamenat, že přístroj jako takový bude opravdu výkoný. Přesto k nim, alespoň při srovnávání různých přístrojů, většina z nás přihlíží. Toho někteří výrobci využívají a snaží se v těchto testech podvádět, aby jejich přístroj vypadal v porovnání s jiným lépe. Tato kauza proběhla nedávno v médiích a reakcí na ni byla nová verze AnTuTu Benchmark X Editor, která by alespoň některým praktikám měla zabránit.

Nový Asus Fonepad 7 se prodává jen krátce, a tak zatím nejsou k mání žádné uživatelské recenze. Stejně tak výkon nově použitého dvoujádrového Intel Atom Z2560 byl velkou neznámou. Přesto jsem se rozhodl Fonepad zakoupit a s výsledkem 17 206 v AnTuTu Benchmark jsem spokojen. V dnešní době to sice není žádný převratný výsledek, avšak tablet by s ním měl fungovat bez větších problémů.

Další testy udělám na Vaše přání …

Související

Komentáře

 1. Tomas

  Bylo by dobrý, kdyby si sem napsal nějaký svoje postřehy z používání. Papírově by se mělo totiž jednat o zajímavej kousek (cena/výkon).

  11.11.2013 v 13.32

Nový komentář

 

 

 

 

Pravidla

 • Tučně * označené položky je nutné vyplnit.
  E-mail nebude zveřejněn.
 • Pište prosím slušně a k věci. Pokud můžete, používejte diakritiku.
 • HTML formátování není podporováno.
 • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [4].

 

Navigace

Kategorie článků

Nejzajímavější články


Tento kód slouží k testování robotů vykrádajících obsah těchto stránek