Myšlenky a pocity bez přetvářky

Konec ledním bruslím

 

Počasí tomu zdaleka neodpovídá, ale zima již zkončila. A s ní končí i veřejné bruslení na hradeckém zimním stadionu.

Pokračovat ve čtení článku

Bahenní zábal

 

Ačkoliv jsem vyrážel na pohybovou aktivitu z bytu včas, na naše startovací místo jsem dorazil přesně v 8:00. Již při sjíždění nedalekého kopečna se mi zdálo, že tam nikdo nečeká. A opravdu - nikdo tam nebyl. Má šedá kůra mozková se tedy rozhodla hledat stopy po dalších horských kolech, a že bych skupinku ještě dojel - bohužel jsem ale žádné odpovídající stopy neobjevil. Chvíli jsem ještě bloudil po plácku a v tom jsem uslyšel blížící se kolo - byl to náš dozor, a tak se mi ulevilo. V tu dobu jsem ještě netušil, že to bude dnes jediný další člen.

Pokračovat ve čtení článku

Stejně jako v předchozích letech i v tomto roce se již nachýlil čas a máme zde ono obávané stresující období. Stresující pro všechny fyzické osoby, které podnikají. Ano, tušíte správně. Blíží se čas podání daňového Přiznání k dani z příjmů fyzických osob (DPFO) za rok 2007.

Pokračovat ve čtení článku

S páčidlem na kola

 

Na dnešní noc jsem se moc nevyspal. Co se stalo? Včera (15.03.) někdy mezi 17.-19. hodinou byla v našem kurníku škodná. Abych byl přesný, nebyl to kurník - ale kolárna a nebyla to škodná zvířecího původu - ale prach obyčejný zloděj.

Pokračovat ve čtení článku

Čínské koule

 

Dámy, které neznájí čínské kuličky musím zklamat - opravdu se nejedná o erotickou pomůcku odvozenou od výrobku s názvem Venušiny kuličky. Čínské kuličky (koule) neboli čchi-kung jsou tradičním výrobkem Číny. Jedná se o dvě duté vzájemně nepropojené koule vyrobené z oceli či mramoru. V dutině se nachází menší kulička a pružinka tvaru kužele. Rotace kuliček má za následek vibraci a melodický zvuk.

Pokračovat ve čtení článku

Stránkování: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »

Navigace

Kategorie článků

Nejzajímavější články


Tento kód slouží k testování robotů vykrádajících obsah těchto stránek